Titano vielos
Titano vielos
Pokalbis dabar
Informacija apie

CXMETyra vienas iš geriausių Kinijos titano vielos gamintojai ir tiekėjai, ir mes taip pat profesionalų kompanija, produktyvus ir veiksmingas gamyklos. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų, mes turime suvirinimo titano vielos, ėsdinimo titano vielos, apvynioti titano vielos, tiesios titano vielos sandėlyje jums.


CXMETekspertas pateikiant įvairių titano laidai, titano lydinių vielos gaminiai ir titano vielos tinklelio, apima titano, suvirinimo viela, titano lydinių vielos, titano vielos tinklelio, titano vielos pirkti. Pirkti titano vielos skersmens dydis svyruoja tarp 0,1 – 4mm ir ASTM B863, ASTM B348, AMS 4928 ir kitų tarptautinių standartų reikalavimus. Mūsų Klientai įvairovė yra suderinta pirkti titano laidai ir fizinės formos reikalavimus. Pirkti titano vielos yra mūsų malonumas.


CXMETdirbant pilnu rinkiniu titano vielos gamybos linijos, tobulas kokybės užtikrinimo sistemą. Mūsų titano suvirinimo viela ir titano lydinių viela yra plačiai naudojami vidaus ir užsienį profesionaliems naudotojams gamybos pramonės, chirurginės pramonės ir erdvėlaivių. Mes taip pat išlaikyti didelį titano vielos akcijų ir gali įvykdyti pavedimai sutrumpintas laikas. Mes galime pasiekti tolerancijos h7, jei perkate su 10 metų eksporto patirtį apie titano vielos tinklelio, titano vielos,CXMETgarantuoti sėkmę ir prieigos toleading pirkti titano vielos gaminiai ir aukščiausios kokybės paslaugas tarptautinėje arenoje bet kuriuo metu. Titano vielos tinklelio yra mūsų privalumas.Medžiaga


LaipsnioBūklė


PaviršiausSpecification(mm)


Standartas

Titano vielos

GR1

GR2

GR3

GR4

Gr5(6Al4V)

GR7(ti-0.2pd)

GR9

GR12

GR23(GR5 ELI)

Šalti Rolled(Y)

Karšto Rolled(R)

Poliruotas paviršius

Juodas paviršius

Ryškaus paviršiaus

Dia0.1-6,0

ASTM B863

ASTM F67

ASTM F136

AWS A5.16


Produkto klasifikacija:

1. titano laidai-Suapvalina titano, suvirinimo viela, butai titano lydinių viela arba specialios formos titano akių vielos nuo Dia0.1mm. (0,5 mm) į 0,250 in. (6,4 mm) perkant titano vielos storis ar didelių masto.

2.Coils — Coiled titano suvirinimo viela ir titano lydinių viela gali spooled ant ričių, jei reikalaujama iš vartotojo.

3. tiesūs — po tiesinimo, gali prireikti atlikti valymo ar kitais apdailos operacijos. Tiesių atraižų paprastai yra 10 – 12 metrų ilgio (atsitiktine tvarka). Tikslaus ilgio gali būti nurodomas pirkėjo, kai tai yra būtina.

4. užpildas arba titano suvirinimo viela, vielos suvirinimui užpildas

5. titano vielos tinklelio: titano vielos tinklelio, sunku ją ištirpinkite vandenyje. Jis dažnai naudojamas electrolating titano vielos tinklelio ir titano vielos tinklinis anodo krepšys.


Paviršiaus apdaila:Juodosios titano, suvirinimo viela, valymas rūgštimi titano lydinių vielos, ryškiai titano vielos tinklelio, rūgštimi plautas titano laidai.

Specifikacija


Milimetro

(mm)

Dia0.8

Dia1.0

Dia1.2

Dia1.6

Dia2.0

Dia2.4

Dia3.0

Dia3.2

Dia4.0

Dia6.0

Coliai

(į)

0.031”

0.039”

0.047”

0.062”

0.079”

0.093”

0.12”

0.125”

0.16”

0.24”

Tiesus


Ritės
Ritė

Pastaba: ●Specifications galima


Verslo procesų

Mūsų kompanija palaikyti verslo idėja, kad "vartotojų interesus padidėjimas yra vienintelė priežastis, kodėl mums egzistuoti" aptarnauti mūsų klientus puikias technologijas ir aukščiausios kokybės produktus.

Jei esate diatributor ar pirkėjas, galima pirkti titano vielos nuo mūsųCXMETįmonė.


Tyrimo