Titano jungė
Titano jungė
Pokalbis dabar
Informacija apie

CXMET yra vienas iš geriausių Kinijos titano jungė gamintojai ir tiekėjai, ir mes taip pat profesionalų kompanija, produktyvus ir veiksmingas gamyklos. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų, mes turime titano flanšas pl, titano flanšas, titano padirbti jungė wn sandėlyje jums.

Flanšo gryno titano ir titano lydinių jungės, daugiausia produktų savo gamykloje. Kurie naudojami vamzdžiai, sujungimo jungtis vamzdžių galai.


Titano flanšai mano gamykloje, gali būti tvarkomi taip,

Dydis: 1"-24".

Įtampa: 150lb - 2500lb. klasės 150LB(pn0.6,pn1.0,pn2.0,pn1.6) klasės 300LB(pn2.5,pn4.0,pn5.0), klasė 600LB (pn10.0), klasės 900LB(pn15.0), klasės 900LB(pn15.0), klasės 1500LB(pn25.0), klasės 2500LB(pn42.0) ir pan.

Tipas: Titano flanšai yra įtraukti suvirinimo kaklo įtvaro, flanšas su sriegiu, juosmens sąnarių jungė aklinosios jungės, privirintas flanšas, lizdas suvirinimo flanšas, titano jungė plokštės ir t.t.. Konkretaus tipo kaip šiuos Įvadas.Titano flanšai pateikti pilną detalės prijungti su vamzdeliais dydžio nuo 1 colio iki 12 colių skersmens. Titano flanšų sistema susideda iš dviejų titano flanšai, sandarinimo žiedas ir varžtas sąvaržoms suspausti plomba tarp dviejų titano flanšai plokštės. Titano flanšai pora turi vieną grioveliais jungė priimti sandarinimo žiedą ir vienas lygaus veido flanšas, į kurį bus galima plomba. Titano flanšai gaminami suderinamumo su 150 svarų. Titano flanšo specifikacija yra sukurtas naudoti su garo vamzdžiai.


Titano flanšai būtų paslysti ant titano flanšas, suvirinimo kaklo titano jungė, flanšas su sriegiu titano, paprasto titano jungė, aklai titano flanšas, juosmens sąnarių titano jungė, lizdas suvirinimo titano flanšo ir t. t.

Suvirinimo kaklo įtvaro aplink suvirinami į sistemą savo kaklo. Gręžinių vamzdžiai ir jungės rungtynės. Ir detales, nes šią nuotrauką.


Baoji CXMET padirbti flanšo titano ar titano jungė plokštės. Visus jungė titano ir titano lydinių jungės gali būti pritaikyti kaip piešimo ar poreikius.

Tyrimo