Titano koncentrinių ekscentriškas reduktorius
Titano koncentrinių ekscentriškas reduktorius
Pokalbis dabar
Informacija apie

Titano reduktorius yra titano koncentrinių reduktorius, titano ekscentriškas reduktorius.

Produktų aprašymas

Titano detalės daugiausia naudoja medžiagų srauto (rūgščių, šarmų, druskos korozijos vidutinio skystis) tarp įranga chemijos įmonėje, prisijungti titano įrangos vamzdžiai. Yra dviejų rūšių gamybos proceso titano jungiamųjų detalių. DN140 virš titano jungtys yra daugiausia prduced pjaustomas formavimo ir suvirinimo technologija titano lapas pagal DN140 titano detalės dažniausiai gaminami su besiūlių vamzdžių ekstruzijos lipdiniai proceso. Be to, standartinė szie titano jungiamųjų detalių, taip pat gaminame nestandartinius titano detalės pagal kliento brėžinius.

Mūsų didelio tikslumo pelėsių garantuoja tikslumą, ekstruzijos procesą, ir mūsų darbuotojai laikote suvirinimo slėgio indo, kuris garantuoja suvirinimo kokybę nuolat aukšto lygio sertifikatus.


 Nuotraukostitano reduktorius

titanium reducer (1).jpg

titanium reducer.jpg

Programa

Plačiai naudojamas chemijos, naftos, metalurgijos, lengvosios pramonės, elektros energijos, vandens gėlinimo, medicinos prietaisų ir priemonių, šarmų, druskų, eletroplating, kokso, cheminės trąšos, ir tt.CXMET yra vienas iš geriausių Kinijos titano koncentrinių ekscentriškas reduktorius gamintojai ir tiekėjai, ir mes taip pat profesionalų kompanija, produktyvus ir veiksmingas gamyklos. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų, mes turime titano koncentrinių ekscentriškas reduktorius sandėlyje jums.
Tyrimo