Tantalas
Tantalas
Pokalbis dabar
Informacija apie

CXMETyra vienas iš geriausių Kinijos tantalo gamintojai ir tiekėjai, ir mes taip pat profesionalų kompanija, produktyvus ir veiksmingas gamyklos. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų, mes turime tantalo baras, tantalo viela, tantalo lapas, tantalo vamzdis, tantalo disko sandėlyje jums.

tantalo baras, tantalo lapas, tantalo viela, tantalo vamzdis yra viena iš ugniai atsparios metalo. Jos turi labai geras savybes, atsparumą korozijai. tantalo baras, taip pat turi geras elektrinis laidumas ir lengva būti apdirbti kambario temperatūroje. Labiausiai taikymo tantalo baras, tantalo lapas, tantalo viela, tantalo vamzdis yra elektros pramonei, pvz., kondensatoriai ir kt. Mes tiekiame įvairių produktų, tokių kaip strypas, plokštė, Plėvelė, kurie yra pagaminti iš tantalo ir Ta-W lydinių.

Produktų specifikacijos taip:Prekėstantalo baras, tantalo lapas, tantalo viela, tantalo vamzdis


StandartasASTM B708, ASTMB365, JISH4708


LaipsnioRO5255, RO5252, RO5240


BūklėR/M


SpecifikacijaPriimti individualų specifikacijos ir formos.


PaviršiausRyškiai poliravimas ir šlifuoto paviršiaus


PerdirbimoKaršto kalimo, tiesinė, pjovimo, vandens purškimo pjaustymo


Produktų nuotraukos:Tantalo programa:

Reta metalo tantalo turi gerą poveikį stiprumas ir kietumas, plastiškumas, šiluminis laidumas, šalto spaudimo nekilnojamojo turto, atsparumas karščiui ir puikias chemijos stability.it daugiausia naudojamas manfuacture tantalo kondensatoriai, aukštos temperatūros krosnių dalys, puslaidininkiai, apipurškiant tikslus ir santykinis įrenginiai Loreta yra taip pat plačiai taikomas electornics, metalurgijos, chemijos, farmacijos, aviacijos ir kito lauko.

Tyrimo