Nikelio-titano atminties Lieti itin ruožas verpalų
Nikelio-titano atminties Lieti itin ruožas verpalų
Pokalbis dabar
Informacija apie

Nikelio titano atminties lydinių vielos

NiTi Lieti , taip pat pavadintas nitinol vielos, tai yra mišinys, titano ir nikelio, jeigu dviejų elementų aire nagrinėjamu vienodo atomų procentinės dalys Ni:Ti = 55:45.

ji iš esmės yra dvi ypatybės: formos atminties efekto ir superlasticity kuriuo kurso, formos atmintis yra gebėjimas niti vielos atlikti deformacija esant vienai temperatūrai, tada susigrąžinti savo originalių, underformed formą pakaitinus virš jos "transformacija temperatūra". Bet superlasticity atsiranda siauras temperatūra, šiek tiek virš jo transformacijos temperatūrai; tokiu atveju ne šildymo, būtina sukelti underformed formos susigrąžinti.

Pagrindinis productes yra NiTi lengvojo lydinio plokštės ,Lieti NiTi vielos;

Niti formos atminties Lieti - puikūs Vaizdeliai
Taikymo sritys: medicinos, aviacijos, elektronikos, jūrų pramonės, naftos chemijos pramonei, karo pramonei, automobilių ir kitų tikslumo prietaiso sudedamosios dalys.

  • Nitinol yra taip pat populiarus itin elastingos akinių rėmeliai. Jis taip pat naudojamas kai kurių mechaninis laikrodis Springs.

  • Jis gali būti naudojamas kaip temperatūros reguliavimo sistema; kaip tai keičia formą, galima aktyvuoti jungiklis kontroliuoti temperatūrą.

  • Jis naudojamas mobilusis telefonas technologijos kaip ištraukiama antena ar mikrofonas bumas, labai lanksti ir mechaninės atminties sudetingumo.

  • Jis naudojamas kai kurių naujumo produktųmagai įrodyti "telepatija" galios, kaip šaukštas bus lenkimo pati kai maišoma arbatos, kavos ar kitas šiltas skystis.

  • Taip pat jį galima kaip laidai, kurie yra naudojami siekiant surasti ir pažymėti krūties augliai, kad po operacijos gali būti tikslesnis.Tyrimo