Molibdeno viela
Molibdeno viela
Pokalbis dabar
Informacija apie

Molibdeno viela

molybdenum wire.jpgMolibdeno viela turi savybių, didelis atsparumas tempimui, mažas pailgėjimas santykis, geras stabilumas ir dideliu pjovimo tikslumu. Molibdeno viela su 99,95 % molibdeno yra vieną arba dvigubas spiralės šerdis, magnetroninį tinkleliai lempų, radus strypai ir todėl smeigtukai ir pan. Pjovimo molibdeno viela yra pjovimo, apdirbimo vario pelėsis, kieto metalo, magnetinių medžiagų ir tt su dopingą vartojusių retųjų žemių elementų, tinka stipri srovė (3A5A), didelio efektyvumo. Aukštos temperatūros molibdeno viela yra aukštos temperatūros konstrukcinių medžiagų (spausdinimo smeigtukai, veržlės ir sraigtai), halogeninių lempų laikikliai, Hi-Temp krosnies kaitinimo elementų ir veda kvarco ir Hi-Temp keraminių medžiagų ir pan.

Gamybos metodas

Atitinka standartą GB4183-84. Tuo pačiu aplinkos ir statusas,į kartą naudojant būtų galima pagerinti 100 % ar 200 %.

Išplėsti norma mažiau 3 %. Molibdeno viela galėtų išlaikyti jų gerą būklę.
Molibdeno viela yra paties dydžio ir Tepumas ant veido.
Šiuo metu visų rūšių molibdeno viela mūsų gamykloje ir jie yra geros kokybės.
Molibdeno viela yra pakuojami ne vakuuminėje aplinkoje ir gali būti laikomi daugiau nei 1 metai

Cheminiai duomenys

Kategorijos

Apgyvendinimo įstaigos

Didelio stiprumo

molybdneum vielos

Didelis atsparumas tempimui, aukšto atsparumo dilimui, ilgaamžiškumą

Šaltasis tempimas

molybdneum vielos

Taikyti šalto piešimo gamybos technologiją, didelio stiprumo, lygaus paviršiaus kokybės

Fiksuoto ilgio

molybdneum vielos

Be didelio intensyvumo Mo vielos charakteristikos, yra privalumų, pavyzdžiui, fiksuoto ilgio, lengvas naudotis, didelis panaudojimo lygis

Didelio tikslumo molybdneum vielos (specialių vidutiniu greičiu vielos pjovimo)

Pridėti specialų elementas siekiant užtikrinti didesnį tempiamojo įtempio riba, dilimui ir ilgaamžiškumą.

Kitos kategorijos molibdeno viela yra didelio stiprumo molibdeno viela. Didelio stiprumo Mo viela yra savotiškas produktas, kuris buvo įtrauktas retųjų žemių, taikomas pjauti visų tipų mirti plieno, karbidas, vario, ir kitų medžiagų, tempimo stipris didesnis nei kitų panašių produktų, su elektros atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Paraiškas dėl molibdeno viela

KodasAprašymasNatūraPrograma
MO1Švarus molibdeno vielaDNaudojami šilumos dalis elektroninės vakuuminiu įtaisu, šildymas dalis, kabliukai iš įvairių tipų lemputės, įtvarus volframo susukti ritės vielos ir t. t.
XNaudojamos vielos pjovimo
MO2Grynas moly strypaiRNaudojami priimant elektroninių vakuuminė įranga, elektrodų dujų išlydžio vamzdelį ir lempos, remti ir vadovauti elektronų vamzdžių.
MO3MOLY maišyti su kitais elementaisGAukštas - temperatūra struktūros medžiaga (spausdintuvo adata, riešutų, varžtas) halogeninės lempos pagalba, kaitinimo siūlai, radialinis vamzdžio ašies.

Išvalytą molibdeno viela charakteristika:

vardas, pavadinimas

Konkrečių ypatybių

Programa

Molibdeno vielos valomas elektrolizeAquadag sluoksnis gali būti pašalintas iš elektrolizės būdu.Įtvarai volframo susukti ritė
Molibdeno vielos valomos vandenilio atmosferojeAquadag sluoksnis gali būti pašalintas vandenilio atmosferoje.Naudojami priimant palaiko įvairių tipų lemputės
CXMET yra vienas iš geriausių Kinijos molibdeno viela gamintojai ir tiekėjai, ir mes taip pat profesionalų kompanija, produktyvus ir veiksmingas gamyklos. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų, mes turime molibdeno viela sandėlyje jums.
Tyrimo