Molibdenas
Pokalbis dabar
Informacija apie

CXMETyra vienas iš geriausių Kinijos molibdeno gamintojai ir tiekėjai, ir mes taip pat profesionalų kompanija, produktyvus ir veiksmingas gamyklos. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų, mes turime molibdeno baras, molibdeno plokštės, molibdeno viela, molibdeno blokas, molibdeno Vaizdeliai, TZM molibdeno lapo sandėlyje jums.

molybdneum plokštė po valcavimo ir apdorojimo su deformacijos pasiekė 60 %, tankis molibdeno lapo, iš esmės artimą molibdeno 's teorijos tankis. Todėl Molibdeno plokštės turi savybių, didelio tankio, subalansuoto vidaus struktūra ir puikus aukštos valkšnumo stiprumas temperatūrai. Molibdeno plokštės yra plačiai naudojamas atspindys skydas, Dengiamoji plokštė, taikomos safyro augimo krosnį, parodo skydas, šildymo juosta, jungtis taikomas vakuume krosnis, titano, apipurškiant tikslinės plazmos danga filmų ir aukštos temperatūros atsparumas valtys.

Molibdeno plokštės, molibdeno baras, molibdeno valtis, molibdeno tiglį, molibdeno Vaizdeliai


Producte prekės


Prekės ženklas

Specifikacija

Standartas

molibdeno palte

Mo1

Mo3G

TZM

Pjauti


Dia(0.5-35);

Dia(20-600); L

Plėvelė: dia;(0.03-0.5);

Dia(20-500); L


ASTM B386 ASTM B387

Ir kitų susijusių standartų


molibdeno lazdele


Dia; (1,6-70) * L


molibdeno viela


Dia; (0,1-1,6) * L


Molibdeno nuotraukosMolibdeno programa:

su aukšta lydymosi temperatūra, didelis stiprumas, atsparumas korozijai ir kitomis savybėmis, molibdeno didina tempimo stiprumas, kietumas, suvirinti gebėjimą ir jo lydinių ir nerūdijančio plieno kietumas, jos daugiausia naudojamas gaminant aukštos temperatūra furner manterials, puslaidininkiai, sputttering tikslus ir įrengimų ir plačiai taikoma metalurgijos, elektronikos ir elektros medžiagų, aviacijos ir kosmoso pramonės ir chemijos inductry ir pan.


Tyrimo