Aukštos temperatūros molibdeno produktų
Aukštos temperatūros molibdeno produktų
Pokalbis dabar
Informacija apieCXMET aukštos temperatūros molibdeno produktų
Privalumai

Aukštos temperatūros molibdeno produktų kaip TZM lydiniai yra plačiai naudojamas dėl savo didelio stiprumo (2000 °), žemas koeficientu šiluminio plėtimosi, geras laidumas ir atsparumas korozijai nuo išlydyto stiklo, lydyto druskos ir išlydyto metalo.


Aukštos temperatūros molibdeno produkto klasifikavimas1) lantano molibdeno lydinių

Molibdeno lantano (MoLa) gali būti naudojamas kaip elektrinis vakuuminis įrenginys aukštos temperatūros krosnyse, vamzdelis elementu katodinių spindulių vamzdžių, elektros puslaidininkių įrenginių, įrankių gamyba stiklo ir stiklo pluošto, vidaus elektros lemputės, aukštos temperatūros šilumos skydas, grūdinimo kaitinimo ir elektrodas, aukštos temperatūros indą ir mikrobangų magnetroninį komponento vaidmenį.

2) TZM Lieti

Jie plačiai naudojami lėktuvų, aviacijos ir kitose pramonės šakose.


Jie gali būti naudojami kaip antgalis medžiagos, sklendės korpusas, dujų vamzdynų medžiagos, vamzdžiai vartų medžiaga, mirti liejimo formos, ekstruzijos miršta ir aukštos temperatūros krosnių, šildymo elementas ir šilumos skydas, ir pan.

Mes turime specializuotų kokybės kontrolės skyrių atlikti patikrinimą mūsų aukštos temperatūros molibdeno produktų, apimantis visą procesą.

Žaliavų, kurios reikia apžiūrėti prieš įvažiuojant į gamyklą.

Proceso metu reikia apžiūrėti kokybės, dizaino metodu.

Tada reikia apžiūrėti galutinio produkto standartus, technologijos, sutartis ir Piešimas reikalavimai ir kokybės tikrinimo taisyklė.

Minėta TZM lydinys yra mūsų pagrindinis produktas, ir jei jus domina šis gaminys, apsilankykite mūsų svetainėje www.cxmetti.com

Tyrimo