Gr 5 titano lydinio
Gr 5 titano lydinio
Pokalbis dabar
Informacija apie

Titano lydinio yra metalas , mišinys, titano ir kitų cheminių elementų. Titano 6al4v lydiniai turi labai aukštas tempimo stiprumas ir kietumas (net esant ekstremalioms temperatūroms). Jie turi mažiau svorio, turi neeilinį korozijai ir gebėjimas atlaikyti ekstremalių temperatūrų. Tačiau didelės išlaidos žaliavoms ir apdorojimo apriboti jų naudojimo kariniams tikslams, orlaivių, erdvėlaivių, medicinos prietaisų.

Nors pramonės grynas titano yra priimtinas mechaninių savybių ir buvo naudojamas ortopedijos ir dantų implantai, nes dauguma paraiškų titano legiruoto nedideli aliuminio ir vanadžio, pavadintas Ti6Al4v, šis mišinys turi tvirtą tirpumas , kuris smarkiai kinta dėl temperatūros kitimo. Šio terminio apdorojimo procesas atliekamas praėjus lydinys jau dirbo į savo galutinę formą, tačiau prieš pradedant naudoti, leidžia daug paprasčiau gaminti didelio stiprumo produktą.

CXMET jau beveik 10tons titano lydinio plokštelės ir titano lydinio lazdele sandėlyje.

Technologijos: karšto valcavimo / šalto valcavimo / padirbti---užgrūdinta---šlifuotas

Grynas titano apibūdinimas

1-ojo laipsnio titano – pirmoji iš keturių komerciškai grynas titano klases. Tai švelniausiu ir labiausiai kaliojo šių klasių. Ji turi labaiest formų, puikus korozijos ir daro didelį poveikį kietumas.

2 laipsnio titano vadinamas "darbinis" komerciškai grynas titano pramonė, dėka savo įvairių praktiškumo ir plačias galimybes. Ji pritaria daugelis iš tas pačias savybes kaip titano 1 laipsnio, bet tai šiek tiek stipresnis. Abu yra lygiai taip pat atsparūs korozijai.

Ši klasė yra mažiau kaip naudojamas komerciškai grynas titano rūšys, bet tai nereiškia, kad ji mažiau vertinga.

3-iojo laipsnio yra stipresnis nei klasės 1 ir 2, panašus įplastiškumas ir tik šiek tiek mažiau formuoti - bet ji turi didesnes mechanicals ja .

4-ojo laipsnio yra žinomas kaip stipriausias keturių rūšių komerciškai grynas titano. Jis taip pat žinomas dėl savo puikias atsparumo, geras formų ir suvirinamumas.

Tyrimo